полезные ссылки
06.12-09.12
# [29.11-13.12]
[29.11-13.12]
[ ролевая сезона ]

мы скоро вернемся
[ ролевая сезона ]

мы скоро вернемся
[ ролевая сезона ]

мы скоро вернемся

Photoshop: Renaissance

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Photoshop: Renaissance » Поиск ролевой/игрока » ищу форум на украинском языке

ищу форум на украинском языке

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

привет
ищу форум где можно играть и общаться в флуде на украинском языке, помню когда-то был чисто украинский проект но он уже давно пустует, возможно кто-то хочет его восстановить-воскресить? или может кто-то знает подобный форум или готов с нуля взяться и на пару с мной и еще 3-мя людьми (я могу с собой привести 3 желающих игрока, одного с опытом амс) создать украинский форум?
тематика - кроссплатформа (чтобы побольше фандомов было и можно всяко-разное играть)
пишите, очень надеюсь и жду ато бороться с стрессом как-то же надо но хочеться чисто на укр. играть и в флуде-организации тоже на укр перейти

дуже чекаю на ваші відповіді, може хтось щось знає чи бодай ладен спробувати десь пограти...
сама я колись була активним гравцем і хотілося б бодай трохи зараз грати і розвіяти тугу в голові. фандоми в яких я грала і ви можете на мене розраховувати -  по дс, і гаррі поттер, володар перснів, плаский світ, бліч, зоряні войни, драгонага, хеллсінг,гра престолів(стара, не оцей новий серіал, його я не бачила), марвел, по грецькій-римській мифології, наруто, сейлор мун, атака титанів, відьмак... дофіга в общем просто треба форум.

+25

2

Привет!
Поддерживаю идею, готов вписаться и помогать как амс.

+5

3

дайте знати, будь ласка, як щось з'явиться!!

+4

4

Цікаво!
Якщо зберетесь - кличте :3

+4

5

TM, если честно, просматривала этот форум бегло и давно, но вашему запросу вполне вероятно может подойти

+2

6

привіт всім хто тут є
якраз зайшла щоб скинути те що надибала - мрійність

starling, так я теж знаходила цей форум і якраз хотіла про нього написати. він відповідає якраз базовим потребам і саме грати тут можна але... ГАЛЯ БАЛУВАНА хочеться чогось більшого. скоріше за все я як трошки звільнюся від своїх справ в реалі та буду трошки вільніша - займуся створенням форуму. буду рада допомозі та бажаючим приєднатися.

думаю форум можна зробити на цій або русфф платформі, щоб графісти працюючі тут могли без проблем прикрутити дизайн (або якщо працюючий графіст запропонує щось друге робоче - круто, головне щоб дизайн був в нього під цю платформу). потрібні будуть гравці та бажаючі докласти руку в технічній підтримці форуму. але це трошки пізніше, до кінця місяця я буду зайнята тож всі решта можуть спробувати мрійність) якщо на час мого повернення в онлайн це буде актуально - я буду рада тут зібрати бажаючих попрацювати над спільним проектом та зколотимо команду амс щоб закинути на дизайн гроші та розділити обовязки.

всім до зустрічі та бережіть себе. мирного нам неба. дякую за увагу

Отредактировано TM (19.10.2022 22:51:28)

+6

7

Привіт! Чудова ідея, якби це саме була кроссплатформа і з неканонами і оріджиналами в тому числі, взагалі було би емейзінг. Суто для охоплення більшої кількості людей\можливостей для гри. Я і ще одна людинка готові увірватися як гравці, але нажаль не як адміни, та все ж бажаємо долучитися майбутнього можливого проекту.

+2

8

Дуже цікава ідея!
Буду рада по можливості долучитись до проєкту в якості гравця)

+1

9

#p1304218,TM написал(а):

думаю форум можна зробити на цій або русфф платформі, щоб графісти працюючі тут могли без проблем прикрутити дизайн (або якщо працюючий графіст запропонує щось друге робоче - круто, головне щоб дизайн був в нього під цю платформу). потрібні будуть гравці та бажаючі докласти руку в технічній підтримці форуму.

привет.
если нужен будет дизайн под mybb, я сейчас в поиске заказчика бесплатно - посмотреть/выбрать можно тут.
могу также адаптировать вшитые в движок тексты под украинский язык, но нужно будет мне объяснять где и на что заменять, т.к., увы, язык знаю только на уровне "слышу и понимаю", но грамотно писать не умею.

+2

10

привіт всім
я знову тут і хочу дати знати тим хто зацікавлений - ми з товаришем вирішили таки робити укр форум, і вже ковиряємо концепт і наповнення робимо. але були б дуже вдячні +1 помічникові. чи є тут бажаючі приєднатися в ролі амс, модера чи хто хоче гравцем? коли буде готово - я розкину всім бажаючим гравцям посилання
якщо хтось захоче допомогти з дизайном (скинутися на дизайн нормальному дизайнеру, ми вже знайшли хорошого майстра, чи помогти в настройці-кодингу того що є) то було б круто.

Отредактировано TM (26.10.2022 14:26:14)

+6

11

Апдейт по форуму: все вже майже готове, тож чекайте на запрошення скоро (кілька днів).

+4

12

це сталося
всіх зацікавлених прошу до нас http://mistoua.f-rpg.me/
ми ще трошки сирі, ще будемо доробляти деякі моменти але вже раді будемо бачити бажаючих на своїх просторах! давайте спробуємо творити укр комюніті разом

+6

Вы здесь » Photoshop: Renaissance » Поиск ролевой/игрока » ищу форум на украинском языке

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно